Truding Sweden AB

Tony Truding: tel. mob. +46 762 503 503
Ö. Kalkbrottsgränd 34, 216 12 Malmö

Sprider – doposażenie

Składana plandeka Fliptop

 

Fliptop_combitherm2 Fliptop_combitherm3

 

Duża część strat ciepła podczas transportu asfaltu jest spowodowana nieszczelnymi i źle izolowanymi systemami przykrywania. Składana plandeka Fliptop to sterowany hydraulicznie system przykrywania skrzyni, który dzięki kilku skutecznym rozwiązaniom ogranicza do minimum straty temperatury podczas transportu asfaltu.
Konstrukcja plandeki Fliptop jest bardzo stabilna, a jej materiał pozostaje napięty i w położeniu zamkniętym zakrywa wszystkie narożniki i krawędzie, dzięki czemu zewnętrzne warunki atmosferyczne nie maja wpływu na temperaturę asfaltu. Plandeka Fliptop najlepiej spełnia swoje zadanie w połączeniu z matą izolacyjną Combi-Therm. Combi-Therm składa się z wykonanego na bazie włókien izolacji wewnetrznej oraz odbijającej ciepło powłoki zewnętrznej, która może stykać się bezpośrednio z gorącym asfaltem.

Zapraszamy na stronę internetową firmy Fliptop gdzie można znaleźć więcej informacji.

 

Wymienna skrzynia ładunkowa CMT

IMG_0734

Wymienna skrzynia ładunkowa CMT, wyposażona w mocowanie hakowe do systemu Sprider, jest skonstruowana w taki sposób, by przez długi czas utrzymywać ciepło asfaltu. Budowa skrzyni może zostać dostosowana do specyfikacji klienta.

Wspólnie z CMT firma SpriderMaskiner zaprojektowała także skrzynię ładunkową wysokiego zsypu asfaltu na ramie do dla hakowego systemu wymiennych nadwozi, co jest dobrym rozwiązaniem dla klientów, którzy chcą mieć do dyspozycji dodatkowy ładunek materiału oraz możliwość wysypywania go do skrzyni, na której zamontowane jest urządzenie Sprider.

Zapraszamy na stronę internetową firmy CMT! (www.cmt.se)

 

ReCoDrive

Keravis

ReCoDrive to system umożliwiający zdalne i bezprzewodowe sterowanie samochodem ciężarowym, który zbudowano na bazie poprzez instalacje układów elektronicznych oraz serwomechanizmów na podwoziu samochodu.

Urządzenie Sprider można łatwo zintegrować z zewnętrznym systemem sterowania ReCoDrive poprzez zastosowanie tego samego systemu sterowania radiowego. Odbiornik radiowy można zamontować w samochodzie ciężarowym, dzięki czemu z systemu ReCoDrive można korzystać również wtedy, gdy nie jest używane urządzenie Sprider.
Efektywny i ergonomiczny

ReCoDrive i Sprider współpracują ze sobą w efektywny sposób, a kierowca może przemieszczać samochód na krótkich odcinkach bez potrzeby wielokrotnego wychodzenia z kabiny i wchodzenia do niej. Dzięki temu kierowca może bezpośrednio np. stojąc przy skrzyni ładunkowej nadzorować rozkładanie masy, czy też innych prac wykonywanych samochodem. Przyczynia się to także do poprawy warunków pracy kierowcy.

Sprzedaż

System ReCoDrive jest produkowany i montowany przez firmę JPC Hydraulik.
(www.jpchydraulik.se)

Firma SpriderMaskiner sprzedaje ReCoDrive i zajmuje się integracją sterowania urządzeń
Sprider i ReCoDrive.